دکتر

متخصص

  • تزریق بوتاکس
  • تزریق ژل

بوتاکس در کرج | تزریق بوتاکس در کرج | تزریق ژل در کرج

بوتاکس در کرج | تزریق بوتاکس در کرج | تزریق ژل در کرج

...

...

...

...

تزریق انواع بوتاکس

بوتاکس، دیسپورت، مسپورت، نرونوکس، زئومین

...

...

...

ترزیق بوتاکس در کرج که نوعی عمل زیبایی بدون نیاز به جراحی و بیهوشی و همچنین بدون خونریزی است از جمله عمل های زیبایی است که محبوبیت زیادی بین بانوان و آقایان دارد. این داروی درمانی که حوزه عملکرد بالایی دارد می تواند در موارد زیبایی و همچنین درمانی  برای رفع مشکلات از جمله جلوگیری از تعریق، برطرف نمودن گرفتگی های عضله  کاربرد دارد.
استان البرز و شهر کرج به عنوان یکی از کلان شهر های ایران بزرگ در مسیر پیشرفت و ترقی قدم دارد این شهر کرج نیز از این پیشرفت جا نمانده و با بهره گیری از بهترین پزشکان در زمینه بوتاکس در کرج سهولت و راحتی در دسترسی به این مراکز را با ارمغان آورده است. ساکنین البرز زیبا می توانند بدون نیاز به مراجعه به  شهرهای اطراف برای امور زیبایی ، در شهر و استان خود به مراکز زیبایی مراجعه و از خدمات این مراکز بهره مند شوند.
میل به زیبایی و جوانی در هر سنی مورد توجه عموم بوده است و همه انسان ها از پیر و جوان گرفته  و همینطور بانوان و آقایان برای داشتن صورتی جوان و شاداب به دنبال راه حل های اساسی و موثر هستند. تزریق ژل در کرج یکی از جمله علم های دست یافته ی بشر است که توانسته در علم زیبایی تحولی شگرف و عظیم ایجاد کند به طوری که در تمام جهان این عمل زیبایی از پرطرفدار ترین روش های جوانسازی محسوب می شود.
در ایران نیز این عمل به طور گسترده ای در تمام کلان شهرهای این کشور و زیر نظر پزشکان و دکتر زیبایی در کرج و مجرب انجام می پذیرد. در شهر کرج نیز این مهارت و تخصص نیز به صورت حرفه ای توسط پزشکان با تجربه انجام می شود. بوتاکس در کرج  یکی از روش هایی است که برای رفع چروک موقتی صورت و گردن قابل استفاده می باشد. بوتاکس در کرج علاوه بر حوزه عملکرد در زیبایی در زمینه های درمانی نیز نقش زیادی دارد و در زمینه های درمان افسردگی، فلج مغزی و... نیز کاربرد دارد.
بوتاکس به طور عام به عنوان یکی از روش های درمانی و زیبایی به کار می رود. میزان غیر کنترل شده ی این ماده اثراتی جبران ناپذیر به جا میگذارد به طوری که به دلیل ساختار مکانیزمی که  دارد، می تواند تمام ماهیچه های تحت تزریق را به صورت ارادی و غیر ارادی تحت تاثیر قرار دهد و در موارد خطرناک انسان را فلج نماید.
یکی از کاربردهای مورد علاقه ی عموم که باعث پرطرفداری تزریق بوتاکس در تهران شده، تزریق در ناحیه ی زیربغل جهت جلوگیری از تعرق زیاد به خصوص در فصول گرم سال است.
قبل از اقدام به تزریق اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید و برای اقدام به تزریق در صوری که دارای هرگونه بیماری هستید با پزشک خود در میان بگذارید.

خدمات بوتاکس در در استان های دیگر: بوتاکس در تهران

درباره ی پزشک و کلینیک

گالری تصاویر (نمونه)