دکتر

دکتر دندانپزشک در کرج، جراح و دندانپزشک زیبایی

  • اصلاح طرح لبخند با لمینت، ونیر، سرامیک، کامپوزیت
  • ایمپلنت یک یا چند دندان
  • دندانپزشکی اطفال
  • بلیچینگ و سفید کردن دندان
  • ارتودنسی ثابت، متحرک و نامرئی
دندانپزشکی کرج | لمینت دندان در کرج | کامپوزیت دندان در کرج

دندانپزشکی کرج | لمینت دندان در کرج | کامپوزیت دندان در کرج

دندانپزشکی کرج | لمینت دندان در کرج | کامپوزیت دندان در کرج

ارتودنسی

ارتودنسی ثابت، متحرک، نامرئی

تشخیص و درمان

تشخیص مشکلات دهان و دندان و درمان آنها

جراحی لثه

درمان انواع بیماری های لثه

دندانپزشکی اطفال

ترمیم دندان شیری، فلوراید تراپی، روکش دندان

لمینت دندان

لمینت سرامیکی، کامپوزیتی

ایمپلنت دندان

ایمپلنت ریشه ای

ترمیم و زیبایی دندان

فیلینگ کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ

پروتز دندانی

پروتز ثابت و متحرک، تک واحدی، بریج

لبخند جذاب و پرنشاط باعث انتقال روحیه ی مثبت و احساس خوب می شود. لازمه ی داشتن لبخندی گیرا دندان هایی براق و درخشان و سالم است. از آنجایی که دندان ها بیشترین برخورد را با مواد غذایی مصرفی روزانه دارند سریع تر از سایر اعضای بدن دچار پوسیدگی و خرابی می شود البته در صورتی که از آنها نگه داری و مراقبت نشود. راه حل های بسیاری وجود دارد که برای داشتن دندان هایی سالم در کلینیک دندانپزشکی در کرج مورد استفاده قرار می گیرند که مورد تائید دندانپزشکانمعتبر دنیاست. یکی از انواع روش ها لمینت دندان در کرج است. این تکنیک که جنبه ی زیبایی دندان ها را دارد از جنس سرامیک بوده و پس از ساخت در لابراتوار توسط دندانپزشکی در کرج بر روی دندان ها تعبیه می شود. لمینت دندان در کرج قادر است انواع درمان ها از جمله اصلاح رنگ دندان، اصلاح شکستگی دندان، اصلاح بد فرمی دندان و ... را پوشش دهد از این رو بسیار شایع و پرطرفدار است.
روش دیگری که می توان به وسیله ی آن لبخندی جذاب داشت کامپوزیت دندان در کرج است. این متد همانند لمینت است و کاربردی همانند کاربرد لمینت بر روی دندان را دارد. اما در مقایسه با آن نیازی به تراش سطح دندان نیست و به علاوه قیمت پایین تری از آن دارد. جنس این ونیر از کامپوزیت است. این تکنیک نیز می تواند مشکلات ظاهری دندان را اصلاح و پوشش دهد. انجام کامپوزیت دندان در کرج در یک جلسه و در مطب دندانپزشک ساخته می شود.
یک روش بسیار پرطرفدار که باعث سفید شدن دندان های اصلی خودتان می شود و به تازگی بسیار رواج یافته بلیچینگ در کرج است. در این تکنیک زیبا سازی دندان ها از هیچ گونه روکش بر سطح دندان استفاده نشده و با استفاده از تحت تاثیر قرار دادن رنگ مینای دندان با استفاده از اشعه هایی خاص می توان رنگ آن را تغیر داد. بلیچینگ در کرج نمی تواند باعث اصلاح بد فرمی دندان شود و در صورت مشکلات شدید در فرم دندان پیش از آن نیاز به ارتودنسی و روش های پیشنهادی دندانپزشک در کرج می باشد. بلیچینگ دارای دو نوع در مطب و در خانه است البته در هر دو نوع باید تحت نظارت دندانپزشک انجام شود. به طور معمول در روش بلیچینگ در خانه پس از طی کردن جلسات بلیچینگ در مطب و برای حفظ سفیدی دندان ها استفاده می شود.
زیبایی دندان ها می تواند تاثیر به سزایی در زندگی و روابط اجتماعی ما داشته باشد. داشتن دندان هایی سالم و زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس می شود.

خدمات دندانپزشکی در در استان های دیگر: دندانپزشکی تهران

دکتر ------ دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته ----- با ---- سال سابقه در زمینه ی ----- فعالیت خود را آغاز نموده است. کلینیک دندانپزشکی ------ در کرج واقع در ------ ، با سالها تجربه و بهره مندی از بهترین دندانپزشک بنام کرج کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی را ارائه می نماید. این خدمات نظیر: ایمپلنت، لمینت، ازتودنسی دندان، جراحی لثه و دندانپزشکی اطفال است.

گالری تصاویر (نمونه)