اکستنشن در کرج | اکستنشن مو و مژه در کرج | لیفت مژه در کرج

اکستنشن در کرج | اکستنشن مو و مژه در کرج | لیفت مژه در کرج

اکستنشن در کرج | اکستنشن مو و مژه در کرج | لیفت مژه در کرج

در گذشته راه حل و چاره ایی برای موهای کوتاهی که انتظار بلند شدن در سریع ترین زمان ممکن را می کشند وجود نداشت و برای داشتن موهایی بلند باید ماه ها و حتی سال ها انتظار می کشیدند تا موی بلندی داشته باشند. اما امروزه در دنیای پر سرعت و پیشرفته مجالی برای این کار نیست. طبیعتا راه حلی برای اینکار اندیشیده شده که علاوه بر داشتن موهای بلند در سریع ترین زمان ممکن مزیت های دیگری نیز دارد. این روش پر طرفدار اکستنشن در کرج می باشد که امروزه بسیار فراگیر است و خانم های زیادی به جای گذاشتن وقت زیاد و تقویت های خانگی برای رشد موها از این طریق و در کوتاه ترین زمان صاحب موهایی بلند و البته پر پشت می شوند.
اکستنشن مو در کرج تنها برای داشتن موهایی بلند نیست. چه بسا فرد دارای موهای بلندی است اما کم پشتی موهای شخص موجب ناراحتی شده. با استفاده از تکنیک اکستنشن در کرج می توان موهایی پرپشت و پرتراکم، سالم و براق و زیبا داشت. یک ویژگی و مزیتی که باعث شده تا اکستنشن بسیار محبوب واقع شود قابل رنگ بودن این موها هستند. موهایی قابل رنگ و قابل دکلره که آسیبی به آنها نمی رسد.

همه ما می دانیم چشمانی با مژه های پرتراکم و بلند در دسته ی زیباترین چشم ها قرار دارند. روش های زیادی برای زیباتر نشان دادن مژه ها وجود دارد. اکستنشن مژه در کرج یکی از آن روش هایی است که مورد علاقه ی بانوان است. البته نه تنها این روش بلکه روش جدیدی که به تازگی بسیار رواج یافته و در این زمان طرفداران زیادی پیدا کرده است لمینت مژه در کرج و یا لیفت مژه در کرج است. با فراگیر شدن لیفت مژه در کرج رفته رفته جای خود را به اکستشن داد. تفاوت در این دو بسیار است به طوری که در اکستنشن مژه در کرج از تارهای تکی مژه استفاده می شود اما در لمینت مژه در کرج ، مژه های اصلی و طبیعی را با استفاده از مواد مرغوب حالت داده، تقویت و مشکی می کنند.
روش های نصب بر روی سر براساس میزان بلندی مو، تراکم موهای شخص و ... که توسط آرایشگر بررسی می شود متفاوت است. تکنیک اکستنشن مو در کرج شامل دو نوع موقتی و دائم است. در نوع موقتی با استفاده از گیره های تعبیه شده بر روی دسته هایی از مو می توان آنها را لابه لای موها نصب نمود اما رایج ترین نوع اکستنشن در تهران روش دائمی است که با روش هایی خاص نصب می شوند. در نوع دائمی نیاز به ترمیم های دوره ای وجود دارد و مدت زمان ترمیم ها کاملا وابسته به میزان رشد موهای شما می باشد اما معمولا توصیه می شود هر 45 روز یکبار موهای اکستنشن شده مرتب و ترمیم شوند تا مثل روز اول زیبا و بی نقص به نظر برسند.

خدمات اکستنشن در در استان های دیگر: اکستنشن در تهران

گالری تصاویر (نمونه)