سالن

کلینیک تخصصی کاشت و خدمات ناخن

  • دارای مدرک بین المللی
  • کاشت پودری و میکس با مواد 100 درصد طبیعی
  • دیزاین و طراحی بر روی ناخن
  • مانیکور و پدیکور ناخن و ژلیش ناخن
  • آموزش کاشت و طراحی ناخن
کاشت ناخن در کرج | آموزش کاشت ناخن در کرج

کاشت ناخن در کرج | آموزش کاشت ناخن در کرج

کاشت ناخن در کرج | آموزش کاشت ناخن در کرج

دیزاین ناخن

گل برجسته، 3 بعدی، شوگرافکت، طراحی با لاک

مانیکور ناخن

مانیکور و ترمیم ناخن های طبیعی

ژلیش ناخن

لاک موقت یا ژلیش ناخن

آموزش کاشت ناخن

آموزش حرفه ای با اعطای مدرک

کاشت ناخن

کاشت قلم، کاشت قالب، بیبی بومر، فرمر، گریم،

پدیکور ناخن

مجهز به پدیکور VIP

ترمیم ناخن

ترمیم کاشت ناخن با پودر

پارافین تراپی

پارافین درمانی دست و پا

یکی از اصلی ترین دلایلی که موجب می شود تا خانم ها کاشت ناخن در کرج را به جایگزین بلند کردن ناخن های خود کند شکنندگی و ضعیف بودن ناخن هاست. به همین دلیل تا ناخن ها به میزان رشد مورد رضایت برسد شکسته می شوند و همچنین باعث عدم هماهنگی و بهم ریختگی در ناخن ها می شود. ناخن هایی نامنظم و یکی بلند و دیگری کوتاه نشان دهنده ی عدم توجه است که برای دختران بسیار آزار دهنده است.
حرفه ی کاشت ناخن در کرج که در سالن های زیبایی توسط افراد حرفه ای انجام می شود طرفداران زیادی دارد. علاوه بر افرادی که به دنبال کاشت ناخن برای زیباتر جلوه دادن دست های خود هستند بسیاری از افراد این حرفه را به عنوان شغل خود برمیگزینند و برای آموزش کاشت ناخن در کرج به دنبال مراکز حرفه ای هستند.
همه خانم ها خواهان زیبایی هستند و این زیبایی تنها مختص صورت نیست بلکه دست ها را نیز شامل می شود. یکی از مواردی که باعث شده تا کاشت ناخن در کرج محبوب و رایج شود انجام طراحی های مختلف بر روی ناخن هاست. می توان در هر فصل و به هر مناسبتی طراحی های مختلفی را بر روی ناخن های کاشته شده انجام داد. طراحی ها می توانند تا مدت زیادی بر روی ناخن قرار بگیرند و در حین فعالیت های روزمره لاک بر روی ناخن کنده نمی شود.

هدف از کاشت ناخن ها تنها داشتن ناخن های بلند نیست بلکه به وسیله ی کاشت ناخن نه تنها می توان ناخن هایی بلند و زیبا داشت می توان برخی از مشکلات ناخن همانند کوچکی ناخن ها، فرورفتگی در ناحیه ی ناخن ها، کج بودن ناخن ها را اصلاح کرد و ناخن هایی سالم و شاداب داشت. در صورتی که مایل به کاشت ناخن در تهران هستید توصیه می شود تا در انتخاب مرکز و سالن کاشت دقت لازم را انجام دهید چرا که عدم رعایت بهداشت، عدم تجربه ی کافی، استفاده از مواد نامرغوب و حساسیت زا و مواد تاریخ مصرف گذشته باعث می شود تا مشکلاتی پس از کاشت ناخن به وجود آید.  از این رو در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید.

خدمات کاشت ناخن در در استان های دیگر: کاشت ناخن در تهران

گالری تصاویر (نمونه)