بوتاکس | تزریق بوتاکس | تزریق ژل

بوتاکس | تزریق بوتاکس | تزریق ژل

بوتاکس | تزریق بوتاکس | تزریق ژل

...

...

...

...

...

...

...

...

میل به جوانی و شادابی پوست در بانوان و آقایان همیشه هست و با گذشت زمان و بالا رفتن سن و با پدید آمدن چروک های ریز و درشت در خط لبخند، خط اخم، خطوط بر روی پیشانی و خطوط اطراف چشم و افتادگی پلک و ... بر روی پوست صورت و گردن بسیار ناراحت کننده هستند و باعث عدم اعتماد به نفس و ناامیدی و در برخی از موارد باعث بروز افسردگی در فرد می شود.
با روی کار آمدن بوتاکس و مشخص شدن مزیت های این تزریق  جهت از بین بردن چین و چروک صورت و گردن می توان زیبایی و شادابی جوانی را به صورت برگرداند علاوه بر جنبه ی زیبایی این ماده به دلیل استفاده های درمانی بسیاری که ازتزریق بوتاکس می شود در سراسر دنیا بسیار محبوب و مشهور است. از همین رو بوتاکس یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی و روش های درمانی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد.
بیشترین میزان استفاده از آن در زمینه های زیبایی است، تزریق ژل با هدف زیبایی و نوعی عملی بدون نیاز به جراحی محسوب می شود که در این صورت عوارض ناشی از بیهوشی های لازمه ی جراحی های زیبایی و همینطور خونریزی و... را به دنبال ندارد. بیشترین میزان کاربرد بوتاکس بر روی خطوط پوست صورت و گردن می باشد. بوتاکس می تواند بر روی نواحی مختلفی از بدن صورت گیرد. این نواحی شامل: تزریق بر روی خطوط پیشانی، تزریق بین خط دو ابرو (خط اخم)، تزریق پلک بالایی  و چروک اطراف چشم، فک و گردن، چروک دور لب

عوارضی که می تواند به دنبال این عمل زیبایی در فرد ایجاد شود به کیفیت مواد استفاده شده و میزان تخصص و مهارت پزشک متخصص زیبایی برمی گردد. در انتخاب مواد  تزریق باید دقت لازم را به کار برد زیرا که ممکن است از مواد قلابی و یا تاریخ مصرف گذشته استفاده شود به طوری که پزشک نیز از این موشوع بی اطلاع است. به همین دلیل انجام این کار توسط یک پزشک توانا و متخصص و با تجربه می تواند از عوارض ناشی از این تزریق به میزان چشمگیری بکاهد. در کنار این موارد اثر گذاری تزریق بوتاکس موقتی بوده و نمی تواند موجب رفع همیشگی خطوط و چروک های صورت و گردن شود و به نوعی عمل زیبایی موقتی محسوب می شود که در صورت نیاز احتیاج به تکرار دارد.

خدمات بوتاکس در در استان های دیگر: بوتاکس در تهران - بوتاکس در کرج

گالری تصاویر (نمونه)