دکتر

دکتر دندانپزشک، جراح و دندانپزشک زیبایی

دندانپزشکی | لمینت دندان | کامپوزیت دندان | کلینیک دنداپزشکی

دندانپزشکی | لمینت دندان | کامپوزیت دندان | کلینیک دنداپزشکی

دندانپزشکی | لمینت دندان | کامپوزیت دندان | کلینیک دنداپزشکی

لمینت، ونیر، سرامیک، کامپوزیت


بلیچینگ و سفید کردن دندان


ارتودنسی ثابت، متحرک و نامرئی


ایمپلنت یک یا چند دندان


اصلاح طرح لبخند


دندانپزشکی اطفال
داشتن لبخندی زیبا تماما متاثر از دندان هاست. دندان هایی سالم، یکدست، اندازه ی متوسط، دندان هایی سفید و درخشان و باز هم دندان هایی سالم در زیبایی و تاثیر گذاری لبخند بسیار موثر است. با گذشت زمان و بالا رفتن سن و عدم رعایت نکات مهم در مراقبت از دندان ها که همیشه توسط دندانپزشک ها توصیه می شود، ممکن است پوسیدگی و خرابی  در دندان ها مشاهده شود. پس از مشاهده ی بروز خرابی بهترین کار اقدام سریع و مراجعه ی فوری به کلینیک دندانپزشکی برای برطرف نمودن و جلوگیری از خرابی بیشتر است.
دندان ها اولین قسمت های بدن هستند که شروع به پوسیدگی و فرسایش می کنند دلیل آن هم تغذیه است. یعنی هر آنچه که می خورید مستقیما از میان دندان ها عبور کرده و مواد مضر می تواند بر روی دندان و لثه تاثیر سو داشته باشند. در صورتی که جلوگیری از خرابی در اولویت باشد بهتر از این است که در هنگام بروز مشکل برای دندان به دندانپزشکی مراجعه شود. چه بهتر که قبل از بروز مشکل جلوی آن گرفته شود.
زیبایی دندان ها برای داشتن لبخندی زیبا بسیار موثر است. اولین و بهترین توصیه ای که دکتر دندانپزشک به همه می کند مسواک زدن در شب قبل از خواب و در صبح بعد از بیداری است. به وسیله  ی مسواک می توان مواد اضافی و مضر را از روی دندان ها پاک کرد تا تاثیر مخربی نداشته باشند.
یکی از بی خطرترین و بی ضرر ترین روش های سفید کردن دندان ها بلیچینگ است. یعنی سفید کردن دندان ها با تغیر رنگ در مینای دندان که باعث می شود مدت طولانی تری سفیدی دندان ها باقی بماند. این تکنیک غیر مخرب که طرفداران زیادی دارد و در دسته ی سالم ترین روش های سفید کردن دندان ها به شمار می رود.
یکی از موارد زیبایی لبخند یکدست و اندازه بودن و صاف بودن دندان هاست. برخی از دندان ها ممکن است در هنگام رشد کج، کوتاه رشد کند و یا در اثر حادثه ای دندانی بشکند. این موارد می توان زیبایی لبخند را دچار اختلال کند. لمینت دندان متدی است که به وسیله ی آن می توان رنگ کدر و زرد دندانها، نامرتبی دندان ها و فاصله میان دندان ها را ترمیم و درمان کرد تا دندان هایی سفید و لبخندی جذاب داشت. روش دیگری که برای اصلاح فرم و رنگ دندان کاربرد دارد و قیمتی به مراتب کمتر از لمینت دارد، کامپوزیت دندان است. به طور معمول از کامپوزیت برای ترمیم دندان ها بهره برده می شود. بیشترین کاربرد ونیز کامپوزیت اصلاح رنگ دندان، رفع فاصله ی میان دندان ها، برطرف کردن مشکل کوچکی دندان ها است.

خدمات دندانپزشکی در در استان های دیگر: دندانپزشکی در تهران - دندانپزشکی در کرج

گالری تصاویر (نمونه)