دکتر

متخصص زیبایی، پوست و مو در تهران

  • کاشت موی طبیعی سر، ابرو و مژه
  • لیزر از بین برنده موهای زائد
  • تزریق ژل و بوتاکس و رفع چروک پوستی
  • لیزر برطرف کننده خال و لک پوستی
  • ترمیم و درمان مشکلات پوستی
دکتر پوست و مو در تهران | متخصص پوست و مو در تهران

دکتر پوست و مو در تهران | متخصص پوست و مو در تهران

دکتر پوست و مو در تهران | متخصص پوست و مو در تهران

...

...

...

...

...

...

...

...

پوست و مو حساسیت بالایی نسبت به تغیرات هورمونی و یا شرایط بد محیطی دارند. در واقع اولین واکنش های بدن در برابر شرایط نامناسب بروز مشکلات در پوست و مو هست. معمولا مو با ریزش غیر طبیعی و پوست با خشکی شروع به واکنش نشان دادن می کنند و بهترین کار بررسی علت کنش است که این واکنش ها را به دنبال دارد. پیدا کردن ریشه ی مشکلات پوست و مو سخت و نیاز به تخصص کافی دارد. دکتر پوست و مو در تهران می تواند علت علمی و دقیق را به راحتی پیدا کند. گاهی علت بروز مشکلات پوست و مو می تواند استرس و اضطراب باشد، مواقعی ای مشکلات هورمونی و در علل های شایع می تواند ناشی از تغذیه ی نادرستی باشد که بدون مراجعه به دکتر تغذیه و در اثر ناآگاهی رویه ای غلط در تغذیه را پیش گرفته ایم.
دکتر پوست و مو در تهران با بررسی فاکتورهای موثر و با علم به علل مشکلات پوست و مو می تواند بهترین راهکار را برای شما توصیه و تجویز کند. ابتدا با مراجعه به متخصص پوست و مو در تهران علت مشکل بررسی می شود، پس از کشف علت بروز آن راه حل مناسب و متناسب با آن توسط پزشک ارائه می شود و در نهایت در کلینیک پوست و مو در تهران برای بازیابی سلامتی پوست و مو اقدامات درمانی تحت نظر متخصص صورت می گیرد. پس از طی کردن مراحل درمانی و کسب نتیجه ی مورد نظر و رضایت بخش قدم مهمی که نباید از آن چشم پوشی کرد مراقبت از سلامتی است. مراقبت و نگه داری از سلامت حاصل شده ی پوست و مو بسیار مهم است تا مشکلات پوستی و یا مو تکرار نشوند. از این رو بهتر است در دوره های زمانی به متخصص پوست و مو در تهران مراجعه کنید تا از سلامت پوست و موی خود اطمینان حاصل کرده و روند مراقبت بررسی و ادامه یابد.
اقدام و درمان های خودسرانه از قبیل دارو درمانی و یا استفاده از روش های گیاهی می تواند نتیجه ی عکس داشته باشد. ممکن است تاثیر مثبت یک دارو و یا گیاه را بر روی شخص دیگر دیده باشید اما مطمئن نباشید که بر روی شما نیز چنین نتیجه ای خواهد داد زیرا که تنوع ویژگی های پوست و مویی در افراد بسیار است. معمولا دکتر پوست و مو در تهران با بررسی تیپ پوست و مو و میزان نیاز آن برای فرد درمان تجویز می کند و درمان های خودسرانه می تواند موجب تشدید مشکل و یا حتی کسب نتیجه ی عکس شود. از این رو سعی کنید از روش های خود درمانی فاصله بگیرید و به توصیه های پزشک عمل کنید.

خدمات دکتر پوست و مو در در استان های دیگر: دکتر پوست و مو در کرج

گالری تصاویر (نمونه)