اکستنشن در تهران | اکستنشن مو و مژه تهران | لیفت مژه تهران

اکستنشن در تهران | اکستنشن مو و مژه تهران | لیفت مژه تهران

اکستنشن در تهران | اکستنشن مو و مژه تهران | لیفت مژه تهران

درصد زیادی از خانم ها خواهان داشتن موی بلند هستند. تکنیک های جدید رنگ مو یعنی بالیاژ و آمبره قابل اجرا بر روی موهای بلند هستند و همچنین نیاز به دکلره دارند، از آنجا که این تکنیک ها بسیار پرطرفدار اند و تنها بر روی موهای بلند قابل اجرا هستند اکستنشن مو در تهران مکمل خوبی برای این تکنیک رنگ مو است.
در واقع اکستنشن مو موجب افزایش طول و حجم مو می شود و موها را بلند و پرپشت نشان می دهد. اکستنشن در تهران با موهای طبیعی چیده شده از سر انسان و یا از موهای مصنوعی همانند جنس مو ساخته می شوند که در روش دائمی از روش های رینگ، چسب، دوخت، لاینی، حرارتی و ... برای نصب بر روی سر استفاده می شود که انتخاب این روش ها به میزان حجم موها و بلندی موهای متقاضی بستگی دارد.

یکی از خدمات زیبایی مژه که در سالن های زیبایی ارائه یم شود اکستنشن مژه در تهران که به گونه ای باعث ایجاد حالت طبیعی، پر، مشکی و بلند به مژه ها می شود به طوری که دیگر نیازی به استفاده روزانه از ریمل و صرف زمان نیست. یکی از روش های جدیدی که به تازگی بسیار رواج یافته است لیفت مژه در تهران است. روش دیگری که موجب تقویت مژه می شود لیفت یا لمینت مژه در تهران متدی است که به وسیله ی موادی خاص می توان مژه ها را حالت داد، مشکل کرد و در نهایت موجب تقویت مژه ها می شود.
یک نوع اکستنشن در تهران به صورت موقتی داریم که در آن دسته ای موها به وسیله ی گیره تعبیه شده در سر دسته ی مو لابه لای موها نصب می شوند. این روش موقتی است و به راحتی قابل جدا کردن از سر می باشد. انتخاب رنگ اکستنشن در تهران بسیار مهم است. تطابق رنگ موهای اکستنشن در کرج با موهای سر خودتان بسیار مهم است. البته موهای اکستنشن قابل رنگ و دکلره می باشند و بعد و یا قبل از نصب می تواند رنگ مورد نظر را بر روی آن اعمال کرد اما در صورتی که برای نصب اکستنشن مو در تهران قصد رنگ کردن آنها را ندارید در انتخاب رنگ آن دقت لازم را داشته باشید.
اکستنشن مو به دلیل اینکه به موهای طبیعی انسان متصل می شود و این موها رشد طبیعی خود را دارند درنتیجه نیاز به ترمیم دارند. ترمیم موهای اکستنشن شده می بایست توسط متخصص اکستنشن کار انجام شود و دوره ی ترمیم بستگی به میزان رشد موهای فرد دارد. در صورتی که نیاز به ریمو کردن اکستنشن ها داشته باشید هرگر خودتان دست به کار نشوید بلکه به آرایشگری که این کار را برایتان کرده است مراجعه کنید تا با مواد مخصوص این کار را انجام دهد.

خدمات اکستنشن در در استان های دیگر: اکستنشن در کرج

گالری تصاویر (نمونه)