کاشت مو | کاشت ابرو | کاشت مژه | ترمیم مو

کاشت مو | کاشت ابرو | کاشت مژه | ترمیم مو

کاشت مو | کاشت ابرو | کاشت مژه | ترمیم مو

کم مویی و یا طاسی سر از مشکلات رایج در انسان هاست که بیشتر قشر مردان را در بردارد. کم مویی در آقایان رفته رفته تبدیل دغدغه ای شده که می تواند زندگی فرد را نیز تحت تاثیر قرار دهد و او را دچار تزلزل نفس کند و در جامعه و محیط کار و زندگی احساس ضعف و عدم اعتماد به نفس داشته باشد. یکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو در مردان با بالا رفتن سن ها، تغیر در هورمون های آنهاست دائمی ترین و موثر ترین روش درمان این معضل در بانوان و آقایان کاشت مو می باشد که توسط دانشمندان و محققان بزرگ در کشورهای پیشرفته مورد تائید قرار گرفته است. کاشت ابرو قطعی ترین روش برای رفع این مشکل در ابرو ها است که در سراسر جهان بسیار محبوب و فراگیر است. نه تنها ابرو ها بلکه مژه ها در زیبایی چهره فرد تاثیر بسزایی دارد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. مژه هایی بلند و پر تراکم که به چشم ها حالت و روح می بخشد. بسیاری از افراد از کم پشتی و نازکی و کوتاهی مژه های خود رانج می برند از این رو کاشت مژه به آنها پیشنهاد می شود.
کم مویی در برخی از موارد در ابتدا در فرد وجود ندارد و با گذر زمان و به وجود آمدن شرایظ مختلف ممکن است کم مویی در اثر ریزش مو صورت می گیرد، به وجود آمده باشد که با روش های درمانی میزان ریزش مو قابل کنترل می باشد اما برگشت دوباره موها کمی سخت و یا نشدنی باشد به همین دلیل متد درمانی برای ترمیم مو با استفاده از تکنولوژی کاشت مو به طور دائم و همیشگی قابل رفع می باشد. عمل کاشت مو توسط دکتر پوست و مو بدون نیاز به تیغ جراحی، بیهوشی، و بدون خونریزی و همچنین بدون جای زخم و اسکار بوده و مهم تر از آن هیچ گونه عوارضی به دنبال ندارد  به همین دلیل یکی از عمل های زیبایی بی خطر در دنیا به شمار می رود.
ریزش مو در زنان و مردان می تواند دلایل گوناگون و متفاوتی داشته باشد. از نوع هورمون ها گرفته تا شرایطی که فرد در آنها قرار می گیرد موجب به وجود آمدن ریزش در مو ها می شود. به طور کل دلایل ریزش شدید مو که نیاز به ترمیم مو است، می تواند شامل مواردی چون: کم کاری تیروئید، کمبود آهن و برخی از ویتامین های از جمله ویتامین D، زینک و...، استرس و اضطراب به طور دائم به ویژه در محیط کار و زندگی، قرار گرفتن طولانی مدت در هوای آلوده و شرایط سخت محیطی، تغذیه ی نامناسب و غلط که  ریزش مو را تشدید می کند، استفاده بیش از حد از دستگاه های حالت دهنده مو مثل سشوار و اتو مو که باعث خشکی مو می شوند.

خدمات کاشت مو در در استان های دیگر: کاشت مو در تهران - کاشت مو در کرج

گالری تصاویر (نمونه)