سالن

کلینیک تخصصی کاشت و خدمات ناخن

  • دارای مدرک بین المللی
  • کاشت پودری و میکس با مواد 100 درصد طبیعی
  • دیزایین و طراحی بر روی ناخن
  • مانیکور و پدیکور ناخن و ژلیش ناخن
  • آموزش کاشت و طراحی ناخن
کاشت ناخن | آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن | آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن | آموزش کاشت ناخن

دیزاین ناخن

گل برجسته، 3 بعدی، شوگرافکت، طراحی با لاک

مانیکور ناخن

مانیکور و ترمیم ناخن های طبیعی

ژلیش ناخن

لاک موقت یا ژلیش ناخن

آموزش کاشت ناخن

آموزش حرفه ای با اعطای مدرک

کاشت ناخن

کاشت قلم، کاشت قالب، بیبی بومر، فرمر، گریم،

پدیکور ناخن

مجهز به پدیکور VIP

ترمیم ناخن

ترمیم کاشت ناخن با پودر

پارافین تراپی

پارافین درمانی دست و پا

داشتن دست هایی زیبا به زیبایی و سلامتی پوست دست و زیبایی و درخشانی و سلامتی ناخن ها بر می گردد. ناخن هایی زیبا، مقدار کمی بلندی، درخشان و براق، مرتب و حالت داده شده، ناخن هایی که ضعیف و شکننده نباشد، ناخن هایی محکم و یکدست به زیباتر شدن دستها کمک بسیاری می کند. کاشت ناخن تمام این ویژگی ها را یکجا دارد. در واقع یکی از نشانه های روحیه ی خوب و سرحال و شاداب در خانم ها ناخن ها و زیبایی آنهاست. خانم های شاد سعی در زیبا نگه داشتن دست های خود می کنند چرا که با دیدن دست هایی ظریف و زیبا لبخند بر روی لبهایشان می آید.
یکی از مشکلاتی که ناخن ها همیشه به همراه دارند شکنندگی و ضعیف بودن آنهاست. تنها با کمی کار و فعالیت مشاهده می کنید که ناخن هایتان شکسته و لنگه به لنگه شده اند. ناخن هایی نامرتب و یکی در میون شکسته ظاهر جالبی ندارد و همینطور مدت زمانی که باید صرف شد تا ناخن دوباره رشد کند و در نهایت باز بشکند. این گوشه ای از بلند کردن ناخن های طبیعی است که مشکلات و دردسرهایی که به دنبال دارد فرد را به سمت کاشت ناخن سوق می دهد.
یکی از فوایدی که کاشت ناخن به دنبال دارد مقاومت و محکم بودن آنهاست که در فعالیت های روزانه دچار شکستگی و ترک و خرابی نمی شوند. ناخن های کاشته شده هر یک ماه یکبار نیاز به ترمیم دارند تا همانند روز اول زیبا و خوش فرم به نظر برسند.
مواد مختلفی برای کاشت استفاده می شود. این مواد شامل پودر، لیکویید، ضد قارچ و پرایمر می باشد. و بر روی ناخن کاشته شده می توانداز لاک های ناخن و طراحی های مختلف برای زیباتر شدن دستها و ناخن ها استفاده کرد. کاشت ناخن نیز می بایست توسط فرد دوره دیده در دورهای آموزش کاشت ناخن صورت گیرد و با استفاده از ابزارهای خاص و تکنیک های خاص به پیاده سازی ناخن مورد نظر شما بپردازد. از آنجایی کاشت ناخن کاملا  مطابق سیلقه ی شخص است بهتر است نمونه کارهای آن مرکز سالن زیبایی را مشاهده نمایید.
آموزش کاشت ناخن نیز برای افراد علاقه مند به این کار توسط افراد حرفه ای در این زمینه انجام میپذیرد تا در صورت علاقه مندی به این حرفه دوره های حرفه ای آن را بگذرانید.

خدمات کاشت ناخن در در استان های دیگر: کاشت ناخن در تهران - کاشت ناخن در کرج

گالری تصاویر (نمونه)