سالن

کلینیک تخصصی کاشت و خدمات ناخن

  • دارای مدرک بین المللی
  • کاشت پودری و میکس با مواد 100 درصد طبیعی
  • دیزاین و طراحی بر روی ناخن
  • مانیکور و پدیکور ناخن و ژلیش ناخن
  • آموزش کاشت و طراحی ناخن
کاشت ناخن در تهران | آموزش کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن در تهران | آموزش کاشت ناخن در تهران

کاشت ناخن در تهران | آموزش کاشت ناخن در تهران

دیزاین ناخن

گل برجسته، 3 بعدی، شوگرافکت، طراحی با لاک

مانیکور ناخن

مانیکور و ترمیم ناخن های طبیعی

ژلیش ناخن

لاک موقت یا ژلیش ناخن

آموزش کاشت ناخن

آموزش حرفه ای با اعطای مدرک

کاشت ناخن

کاشت قلم، کاشت قالب، بیبی بومر، فرمر، گریم،

پدیکور ناخن

مجهز به پدیکور VIP

ترمیم ناخن

ترمیم کاشت ناخن با پودر

پارافین تراپی

پارافین درمانی دست و پا

زیبایی و سلامت ناخن های دست و پا برای خانم ها خیلی مهم است به طوری که برای زیبا نگه داشتن آن کلی زمان صرف می کنند. شکستن ناحن ها بعد از صرف زمان و هزینه و وقت برای بلند کردن و زیباتر کردن دست ها بدترین اتفاقی است که می تواندبرای یک خانم بیافتد. ناخن های شکننده دست فرصتی برای رشد یکدست ناخن را فراهم نمی کند. کاشت ناخن در تهران در مقایسه با ناخن های مصنوعی که علاوه بر زمان بر بودن نصب آنها به دلیل موقتی بودن آن و همچنین عدم دوام بر روی ناخن، بسیار رایج تر است.
ناخن های مصنوعی دردسر ساز که می تواند با کوچکترین ضربه ای از جای خود کنده شوند و نمایی ناپسند بر روی دستها ایجاد کند. پس راه حل چیست. کاشت ناخن در تهران راه حل قطعی برای داشتن ناخن هایی بلند، زیبا و یکدست است.
کاشت ناخن تنوع بالایی دارد و از آنجایی که این کار سلیقه ای است و در هر فرد می تواند متفاوت باشد انواع مختلفی از نحوه های کاشت و مواد مختلفی وجود دارد که می توان از آنها مطابق خواست فرد استفاده کرد. به جرئت می توان گفت کاشت ناخن در تهران در سال های اخیر در دسته ی شغل های پر طرفدار بوده است. برگزاری دوره های آموزش کاشت ناخن در تهران همواره با استقبال های زیادی روبرو شده است و از این رو توانسته مشارکت زنان را در اشتغال بیشتر نماید.
انواع روش های کاشت ناخن در تهران شامل روش های کاشت مادر، کاشت گریم، فرمر، مرمریت، بیبی بومر است و موادی که در کاشت ها استفاده می شود می تواند متفاوت باشد از این رو در صورتی که قصد کاشت ناخن دارید توصیه می شود تا به مراکز و سالن معتبر و حرفه ای مراجعه نمایید تا از استفاده از مواد با کیفیت و معتبر اطمینان خاطر داشته باشید.
شادابی در ناخن های دست و پا نشان دهنده سلامتی در فرد است و همچنین زیبایی ناخن ها باعث بالا رفتن روحیه ی فرد می شود. اصلاح فرم ناخن های شکسته، ناخن های فرو رفته، ناخن های کوچک و کج به وسیله ی کاشت ناخن در کرج امکان پذیر است و این موضوع نه تنها برای ناخن های دست بلکه کاشت می تواند بر روی ناخن های پا نیز اعمال شود.

خدمات کاشت ناخن در در استان های دیگر: کاشت ناخن در کرج

گالری تصاویر (نمونه)