روش های داشتن مژه هایی بلند و پرپشتمژه هایی بلند و پرپشت

قطعا شما هم برای داشتن مژه هایی بلند و زیبا به سراغ مژه های مصنوعی رفته اید. بیشترین مصارف مژه های مصنوعی در مراسم و مهمانی های مهم است و نمی توان روزانه از آنها استفاده کرد. در این پست قصد دارم تا از تجربیات خودم بگم. تجربه من از مژه مصنوعی بسیار ناراحت کننده است چون در تنها مرتبه ای که از آنها استفاده کردم دچار سوزش و خارش شدید چشم ها شدم و مجبور به مراجعه به چشم پزشک و استفاده از پماد ها و قطره های تجویز شده تا اثر چند ساعت استفاده از مژه مصنوعی را درمان کنم. این مشکل برای معدود افرادی پیش می آید و بسیاری از دوستان و نزدیکان من بدون هیچ مشکلی از این مژه ها استفاده می کنند و هیچ مشکلی برایشان تا کنون پیش نیامده. بعد از آن فهمیدم داشتن چشم هایی حساس خوب نیست چرا که از استفاده از این مژه ها برای داشتن مژه های بلند را از من دریغ می کند. به فکر افتادم که نه تنها برای ساعاتی بلکه برای همیشه مژه هایی بلند داشته باشم. روش های مختلفی مثل اکستنشن مژه ، لیفت و لمینت و کاشت مژه و یا حتی روش های خانگی زیادی بهم پیشنهاد شد بنابراین به فکر افتادم تا همه ی آنها را بررسی کنم و روش هایی که با تحقیق و بررسی با آنها برخوردم و تجربیاتم را در اینجا با شما به اشتراک می گذارم.

 

پس در ادامه ی این مقاله با من همراه باشید تا روش های مختلف داشتن مژه هایی بلند رو با هم بررسی کنیم تا براساس آنچه که می خواهیم و با بررسی میزان فایده آن برای ما، به سراغ آن روش برویم.

 

اکستنشن مژه در کرج

 
داشتن مژه هایی بلند و پرپشت به طور ژنتیکی و مادر زادی یه نعمت بزرگ از نظر من محسوب میشه. نعمتی که یا داشتیم و قدرش را ندانسته و ببا بی توجهی و ریزش آنها را از دست دادیم و یا به طور کل از این نعمت محروم بودیم. در هر حال چیزی که مهمه اینکه با مشکل مژه هایی کم دست و پنجه نرم می کنیم اما خب این مسئله تا قبل از پیشرفت در زمینه ی زیبایی یک نگرانی محسوب می شد الان و در حال حاضر با روش های متنوع و متعددی که وجود داره داشتن مژه های بلند آرزو و حسرت و رویا نیست.
من تحقیقات زیادی کردم چون اصولا از عوارض ناشی از کاری که  عدم آگاهی  باعثش شده نگران هستم. در واقع خودم را مورد آزمایش های خطرناک قرار نمیدم بلکه اول سرچ و تحقیق می کنم سپس به دنبال بهترین نتیجه میرم. نتیجه ی تحقیقاتم رو در این پست به اشتراک میذارم با بلکه برای شما هم مفید باشه.

 

مژه مصنوعی:   این مژه ها که به صورت دسته ای کنار هم قرار گرفته اند با استفاده از چسبی مخصوص بر روی پلک بالایی چشم ساکن می شوند. اما مهمترین نکته بعد از انتخاب جنس و کیفیت مژه مصنوعی چسبی است که استفاده می کنید. باید از چسبی مخصوص که چشم را تحریک نکند استفاده کرد. معروف ترین چسب های مناسب چسباندن مژه که کیفیت بالایی دارند و باعث تحریک و حساسیت نمی شوند برندهای: Duo، چسب مژه هدی بیوتی

 

بن مژه: این روشی که من در تحقیقاتم باهاش برخوردم باعث رشد مژه ها و بلندی آنها نمیشه اما با این حال دونستشن خالی از لطف نیست. این کار در واقع تتو است. با استفاده از مواد خاصی که برای سلامتی ضرر نداشته باشد شروع به ایجاد خط نازکی در محل رویش مژه ها می کنند این خط که به طور دائمی تتو می شود باعث مشکی دیده شدن مژه ها می شود.

 

کاشت مژه در کرج

 

اکستنشن مژه: روشی که زیاد به گوشمون خوردن اکستنشن مژه در کرج است. من راجب این مورد خیلی تحقیق کردم و نتیجه ی تحقیقاتم رو به طور خلاصه در اینجا قرار می دهم. مژه هایی بلند از جنس های موی انسان، ابریشم، موی سمور هستند. مژه هایی با جنس موی سمور گران، نرم و لطیف هستند. این مژه ها به صورت تار به تار با استفاده از چسب مخصوصی بر روی پلک نصب می گردند. تفاوت این روش با مژه مصنوعی طبیعی تر بودن آنها و همچنین نیمه دائمی بودن آن است یعنی با آنها به راحتی می توانید دوش بگیرید، ورزش کنید، بخوابید بدون اینکه نگران جدا شدن آنها باشید. بسیاری نمی توانند روزانه کلی زمان صرف چسباندن مژه مصنوعی هایی کنند که ممکن است در روز جدا شوند بلکه از روش اکستنشن مژه در تهران استفاده می کنند. این روش در دوره ی زمانی یک ماهه نیاز به ترمیم دارد. نکته ای که باید این متد رعایت کرد استفاده از مواد مرغوب، ترمیم دوره ای و ریمو توط افراد حرفه ای است. هرگز خودتان اقدام به ریمو و برداشتن آنها نکنید چون به مژهایتان آسیب شدیدی وارد می شود. در مقاله ی " اکستنشن مژه چیست؟ "  خیلی بیشتر راجب اکستنشن مژه عوارض و فواید و نحوه انجام آن صحبت کرده ام.

 

کاشت مژه : این متد گاها با این نام ولی با عملکرد اکستنشن مژه معروفه اون هم به دلیل روش کاشت تک به تک مژه در روش اکستنشن هست اما کاشت مژه واقعی که می خواهم ازش صحبت کنم متدی است که از موهای طبیعی خود انسان برای کاشت دائمی بر روی پلک انجام میشه. این کار در حیطه و تخصص دکتر زیبایی در کرج و پوست مو است و از موهای نازک سر برای کاشت استفاده می شود. بعد از کاشت میزان رشد مژه ها هم کاملا مطابق رشد مژه های طبیعی است و بیش از آن نمی شود. اما این روش که به نظر فوق العاده می آید ریسک خیلی بالایی دارد و معمولا پزشکان برای کسانی که مژه های خود را بر اثر سوانحی مثل آتش سوزی از دست داده اند توصیه می کنند. در واقع بیشتر جنبه ی درمانی داره.

 

لیفت مژه: این روش در مقایسه با روش های دیگه طبیعی و بدون ضرر هستش. نیاز به ترمیم نداره و مدت زمان ماندگاریش 1 الی 2 ماه است. نیاز به ترمیم نداره بلکه می تونه دوباره روی مژه پیاده سازی شود. اما دقیقا چیست؟ لیفت مژه در کرج روشی است که به وسیله ای مواد خاص که تقویت کننده مژه نیز هست ابتدا مژه ها را تیره تر و مشکی تر می کنند سپس به آنها حالت می دهند. در این روش هیچ ماده ای مصنوعی و اضافه ای روی مژه های شما قرار نمی گیره و بیشتر به فرم دهی مژه های شما کمک می کند و شما را در این بازه زمانی بی نیاز به استفاده از ریمل های آرایشی می کند.

 

لمینت مژه: گاها برخی به اشتباه فکر می کنند لمینت نام دیگر لیفت مژه است اما این دو یک تفاوت کوچکی با هم دارند. در لمینت مژه در کرج تنها بخش ابتدایی مرحله ی لیفت انجام می گیرد و آن هم رنگ تیره مژه و تقویت آن. این دو روش سالم ترین روش های کار بر روی مژه هستند که هیچ گونه عوارضی را در پی ندارد.

 

حالا برای انتخاب گزینه ای مناسب بعد از اینکه اطلاعاتمون رو در رابطه با هر کدوم تکمیل کردیم میزان بودجه، انتظارات خود را با روش های موجود مطابقت می دهید و هر کدام که مناسب تر باشد را انجام می دهید.


اگر هر کدوم از روش های فوق برای شما مناسب بود و آن را انتخاب کردید از با کیفیت ترین، معتبر ترین مراکز آن خدمات و محصولات را دریافت کنید. اگر قصد انجام هر یک از این کارها را دارید هزینه ای مناسب و همچنین معتبرترین مراکز و معتبر ترین محصولات را برای انجام کار برگزینید چرا که عدم اینکار به سلامتی شما لطمه می زند. اگر قرار است برای نیل به زیبایی سلامتی خود را که در نتیجه زیبایی را هم تحت شعاع قرار می دهد به خطر بیندازیم بهتر است هیچ کاری نکنیم و خود را همانگونه که هستیم بپزیریم.

 


منبع: وب سایت ایرانیان بیوتی

 


مقالات مرتبط:
laugh  اکستنشن مژه چیست؟