زن جذاب – پارت دومزن جذاب

جذابیت در زنان در چه چیزهایی خلاصه شده؟ ظاهر و رفتارهای سطحی، یا رفتارهای ذاتی و باطنی. کدوم دوام بیشتری دارد. کدام از وجود اصلی خود فرد سرچشمه می گیرد و کدام مرکز تصمیم گیری اوست. در مقاله ی پیشین با عنوان " زن جذاب – پارت یک " در رابطه با برخی از ویژگی های زنان جذاب سخن گفتیم. گفتیم که جذابیت در فاکتورهایی که امروزه آنها را برخی افراد سطحی نگر معیارهای جذابیت می دانند نیست. معیارهایی نظیر کاشت ناخن در کرج ، عمل های رایج مثل عمل بینی در کرج و هزاران روش هایی که افراد سطحی نگر و بی هویت درست کرده اند. جذابیت رفتارهایی است که با وجود فرد خو گرفته و او را در هر شرایطی خاص و جذاب می کند و بی شک بر روی ظاهر و لایف استایل وی نقش موثری دارد.
فاکتورهای عنوان شده در مقاله ی قبل شامل: درک ارزش خود و خلق استایل
حال به ادامه ی مبحث قبل می پردازیم.

 

جراحی بینی در کرج

 

3. داشتن تفریحی مشخص

یک تفریح خاص و مشخصی را برای پر کردن اوقات فراغت خود انتخاب کنید. تفریحی که با روحیه ی شما سازگار باشد، شما را سرحال بیاورد و استرس ها و تنش ها را از شما دور کند. این کار علاوه بر تاثیرات مثبتی که بر روی شاد بودن در زندگی شما دارد باعث می شود. زمانی که شما به فردی آشنا شوید و بخواهید تمام وقت زندگی خود را به او اختصاص دهید این موضوع پیامدهایی به دنبال دارد که رابطه ی شما را کسل کننده و خسته کننده می کنند علاوه بر این بی شک انتظار این رفتار متقابل را نیز خواهید داشت و اگر به دلیل مشغله های کاری پارتنتون پاسخ داده نشود شما دچار سوتفاهم می شوید. برای جلوگیری از این کار ایجاد یک گروه دوستی با برخی از دوستانتان است که با هم به گردش، تفریح، سینما، استخر، عکاسی و ... بروید تا علاوه بر داشتن زندگی شاد و در جریان از بروز رابطه ای کسل کننده دوری کنید.
سرگرمی هایی مثل نقاشی کشیدن، یادگیری زبان جدید، گوش دادن و یا نواختن موسیقی، ورزش، شنا، آشپزی حرفه ای، کتاب خوندن و ... به عنوان تفریح های مناسب در اوقات فراغت هستند. که هویت شما را می سازند و اعتماد به نفس شما را بیشتر می کند. حتی تفریح شما می تواند فراگیری یک حرفه باشد که رفته رفته موجب درآمد زایی نیز می شود. یکی از آنها می تواند آموزش کاشت ناخن در کرج و یا آموزش دیزاین ناخن ها باشد که شما را سرگرم و خلاق می کند.
درواقع باید یاد بگیرید که از تنهایی تون لذت ببرید و از تنها شدن نترسید و به آن به چشم یک فرصت نگاه کنید.
اما تنها داشتن یک تفریح و سرگرمی نشان دهنده ی شخصیت بی نقص در شما نیست. برای نشان دادن اهمیت تفرح خود و ارجع و قرب دادن به آن تفریح گستره ی اطلاعات تون را از آن موضوع بیشتر کنید. به طور مثال اگر به نقاشی علاقه دارید سبک نقاشی خود را پیدا کنید. اطلاعات خود را گسترش دهید. افراد دارای نام در این حرفه را بشناسید تا اگر زمانی در این باب صحبت شد حرفی برای گفتن و دفاعی برای سرگرمی خود داشته باشید. در واقع آن را به هدف تبدیل کنید نه فقط گذران وقت.
همین مثال را می توان در زمینه ی تماشای فیلم داشت. تماشای فیلم ها بسیار جالب و سرگرم کننده است و نمی تواند به طور معمول خاص باشد. بلکه آشنایی با سبک فیلم ها، اطلاع از بازیگران و کارگردان فیلم، نقد فیلم و ... می تواند یک سرگرمی خاص و منحصر به فرد شما باشد.

 

4. سطحی نگر نباشید

سطحی نگر نباشید!
بدون اطلاعات کافی و بدون علم به موضوعی آن را اشاعه و رواج ندهید. قضاوت نکنید تا علاوه بر حفظ محبوبیت خود قضاوت عجولانه و از سر بی اطلاعی نکرده باشید. به هیچ وجه اهل غیبت کردن نباشید. در جمع های صمیمی، دوستانه، خانوادگی از غیبت پرهیز کنید و با بقیه هم سو نشوید. این کار باعث تقلیل و افت شخصیت شما می شود. شما را شخصی سطحی، بی توجه و گاها نادان نشان می دهد.
اطلاعاتتون رو بالا ببرید و حرف های سطحی نزنید. با مطالعه خود را صاحب نظر کنید و از این طریق خود را فرد زودباوری نشان ندهید. حرف ها را تحلیل کنید، فکر کنید نظر خود را استخراج کنید و دارای عقیده باشید.

 

5. خود واقعی تان باشید

مصنوعی نباشید و واقعی رفتار کنید!
خود واقعی خود را کشف کنید. ابتدا زمان بگذارید و سلایق خود را بررسی کنید. علاقه مندی های خود را یادداشت کنید. هدف تان را نقطه گذاری کنید و خود واقعیتان را ابتدا از این پوسته ای که به واسطه ی آدم های اطرافتان در شما به وجود آمده را بشکنید.
قطعا شنیده اید که می گویند زندگی هر فرد ترکیبی از زندگی 5 فرد اطراف اوست که بیشترین ارتباط را با او دارند. این موضوع کاملا صحیح است اما برای افرادی که توانایی کنترل رفتار خود را ندارند و به شدت تاثیر پذیرند. یک فرد جذاب انسان تاثیر پذیری نیست. بلکه تاثیر گذار است.
بی شک شما در حال حاضر حاصل رفتارها و طرز فکرهای اطرافیانتان هستید. خود را کشف کنید و خود واقعی را ازدرونتان بیرون بکشید و صد البته مصنوعی نباشید. رفتار مصنوعی و ظاهری شما را لو می دهند و سخیف نشان می دهد.

 

6. دنباله رو دیگران نباشید

منفعل نباشید و دست روی دست نگذارید تا فردی کاری کرد شما هم به دنبالش روانه شوید و آن کار را انجام دهیدو منتظر نباشید تا دیگران کاری را انجام دهند تا تاییدیه برای شما هم ارسال شود. قبل از شروع کاری به خوبی فکر و بررسی کنید و بعد بدون شک و تردید به سراغش بروید. این کار شما را مصمم و با اراده نشان می دهد. البته لازم است بگوییم بدون اطلاعات کافی و تصمیم عقلانی این کار عکس عمل می کند و شما را فرد دمدمی و عجول نشان می دهد.

راهکارهای جذابیت بسیار بسیار اند و به اندازه ی انسان های موجود بر روی کره زمین روش ها متفاوت است و هر فرد جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. شما چه راهکارهایی برایتان موثر بوده و شما را فرد ی مستقل، صاحب نظر و جذاب جلوه داده است؟

 

 

منبع: وب سایت ایرانیان بیوتی

 

 

مقالات مرتبط:

laugh  زن جذاب - پارت یک