چند مدل طراحی ناخنناخن

حوصله تون سر رفته و روحیتون رو از دست دادید؟ نیاز به یک انگیزه و مشغله دارید؟
الان وقتشه یک کار هیجان انگیز انجام بدیم تا هم فان باشه و هم بهمون روحیه و انگیزه ی بیشتری منتقل کند تا بهتر و مفید تر کار و زندگی کنیم و در کنار کار از زندگی کردن لذت ببریم؛ و هم خودمان را تمیز و مرتب و زیبا جلوه دهیم! چه کاری این همه ویژگی خوب به دنبال خودش داره؟ لاک
لاک زدن و طراحی و رسیدگی به ناخن ها باعث میشود هر زمانی که احساس خستگی و کسلی داریم تا دیدن ناخن هایمان لبخند بزنیم و از رنگهای شاداب و براق انرژی های مثبت دریافت کنیم.

Nail Art


لاک زدن و طراحی ناخن ها کار چندان سختی نیست؛ و تنها با کمی تمرین و تکرار شما رو به فرد حرفه ای برای دیزایین ناخن هایتان تبدیل می کند. خوشبختانه وسایل و ابزارآلات خاصی هم نیاز ندارد؛ و قطعا در کمد همه ی دخترها چند عدد لاک رنگی پیدا می شود. پس دست به کار شوید و ناخن ها را خوشگسازی کنید.
تنها چیز هایی که لازم است: چند رنگ مختلف لاک ناخن (لاک های ساده و لاک های اکلیلی) + ابر + چسب + برق ناخن


در این پست قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با  ابزارهای ساده و ارزان قیمت ناخن هایتان را لاکچری و خوشگل کنید. تنها کافیه ادامه ی این پست را مشاهده کنید و از طرح های موجود ایده بگیرید.

 

مانیکور

قبل از شروع به لاک زدن باید ناخن ها را مانیکور کرد. مانیکور ناخن عبارت است از مرتب کردن ، گرفتن حاشیه های ناخن و صاف و صیقلی کردن ناخن هاست. طی اینکار بافت غیر زنده ی اطراف ناخن برداشته می شود. اینکار به سلامت و رشد بهتر ناخن کمک می کند. مانیکور را می توان در منزل و یا در سالن زیبایی به صورت حرفه ای تر انجام داد. ولی اگر ترجیح می دهید با سالن های زیبایی مراجعه نکنید به راحتی می توانید اینکار را در خودتان در منزل انجام دهید. اگر مایلید اینکار را در منزل انجام دهید به پست در " مانیکور در خانه " مراجعه کنید و مرحله به مرحله ی مانیکور در منزل را با توضیح و تصاویر آموزش دیده و انجام دهید.

 

طراحی ناخن

پس از مانیکور کردن ناخن و برطرف کردن شکستگی ها و یکدست کردن اندازه ی ناخن ها به سراغ طراحی ناخن با لاک های رنگی می رویم. قبل از شروع به طراحی ابتدا باید آموزش صحیح لاک زدن را یاد بگیریم تا کار تمیز و مرتب پیش برود. عکس زیر آموزش صحیح لاک زدن رو یاد میده.

 

Nail Polish

 

حالا وقتشه برویم سراغ موضوع جذاب دیزایین ناخن. فرقی ندارد ناخن هایتان کوتاه است یا بلند برای هر نوع ناخنی با هر شکل و اندازه ای آموزش داریم.

 

ساده

اولین طرح رو با یک طراحی ساده که می تونه مورد پسند اکثریت باشه شروع می کنیم. این طرح ناخن برای هر نوع ناخنی کاربرد داره. بلند و کوتاه
وسایلی که نیاز داریم:
BobbyPin


لاک کرم یا نود
برق ناخن
لاک مشکی (رنگ دلخواه مثلا طلایی، قرمز، آبی، زرد و ...)

سنجاق سر

 


بسته به سلیقه ی شما می توانه پس زمینه ی ناخنتون رنگی یا ساده باشه. اگر ساده رو ترجیح می دید اول یک لایه برق ناخن بزنید و سپس طراحی را شروع کنید. اگر هم مایلید پس زمینه ی ناخن هاتون رنگی باشه انتخاب رنگ های کرم و Nude بهترین انتخابه. پس از خشک شدن لاک یا برق ناخن پس زمینه ، با استفاده از سنجاق سر نقطه های رنگی روی ناخن به وجود بیارید. نوک سنجاق را به لاک مشکی آغشته کنید و در انتهای ناخن این نقطه ثبت کنید.
برای ایجاد خط افقی از چسب استفاده کنید. صبر کنید تا لاک خشک شود؛ سپس چسب را از ناخن جدا کنید.

 

Nail Design

 

  • بقیه ی آموزش ها براساس عکس توضیح داده شدند. رنگ ها قابل تغیر و براساس سلیقه تان متغیر است.

Nail

Nail 2

 

  • استفاده از شابلون های آماده هم کار رو ساده تر و سریع تر می کنه. می تونید این شابلون های آماده ی دیزایین ناخن رو از فروشگاه های آنلاین لوازم آرایشی فروشی و یا مغازه ها و فروشگاه های آرایشی فروشی در مراکز خرید تهیه کنید.

 

Nail 3

 

  • نمونه های دیگری از طراحی که نیاز به دقت و ظرافت بیشتری در طراحی داره.

 

Nail art 2

Nail Art 3

 

توصیه های کلی:

در طراحی صبور باشید و اجازه بدهید هر بخش از لاک کاملا خشک بشه وگرنه کار کثیف و بهم ریخته می شود. بعد از خشک شدن هر قسمت به سراغ قسمت بعدی طراحی بروید.
 بعد از خشک شدن کامل ناخن و اتمام کار، یک لایه برق ناخن بر روی کل ناخن بزنید تا تمیز تر و براق تر به نظر برسد.
از رنگ هایی استفاده کنید که با لباس هایتان همخوانی داشته باشه و ست قشنگی ایجاد بشه.

 

امیدوارم لذت برده باشید و با قشنگ سازی ناخن هاتون، لبخند روی لب هاتون نشسته باشه.

 


منبع: وب سایت ایرانیان بیوتی