آموزش ساخت سنجاق سر مرواریدیسنجاق سر مرواریدی

بهار و تابستان 2019 با جدیدترین ترندهای مناسب این فصل در حال آمدن هستند و تمامی سلبریتی ها با بکار بردن آنها در استایل و آرایش خود، از این المان ها و ترندها به خوبی به استقبال این ترندها رفته اند. یکی از این ترندهای دلنشین برای آرایش مو در نظر گرفته شده است: سنجاق سر مرواریدی

در این پست می خواهیم یاد بدهیم که خودتان در منزل سنجاق سر مرواریدی بسازید.

 

Bobby pin


سنجاق سر

سنجاق سر ها امسال به عنوان ترند برای آرایش مو بسیار محبوب واقع شده اند. در این پست قصد داریم تا آموزش ساخت سنجاق سر مرواریدی را به شما بیاموزیم تا بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه بتوانید موهای خود را با جدیدترین مدل های روز بیارایید.
این ترند هیچ گونه محدودیتی به همراه ندارد و استفاده از هرگونه سنجاق سر با هر شکل و به هر صورت مجاز است. سنجاق سر ساده، سنجاق ستاره ای شکل، سجاق سرحروف، سنجاق های رنگی، به راحتی می توانید سنجاق های مختلف را کنار هم بزنید. ترسی بابت استفاده از چندین سنجاق نداشته باشید این یک ترند محبوب است که به شما این امکان را می دهد تا با ترکیب مدل های مختلف از سنجاق ها مدلی خلاقانه بیافرینید.

چند نمونه از استفاده ی سنجاق سر در آرایش مو:

 

 

برای شروع کار به چند ابزار احتیاج داریم:

  • سنجاق سر با ابعاد و مدل های مختلف
  • مروارید های پشت تخت (پشت صاف) در اندازه ای مختلف
  • چسب قطره ای

 

کار خیلی ساده است. با کمی ظرافت به خرج دادن؛ می توانید برای خود سنجاق های شیک بسازید. هر دانه از مروارید را جداگانه با چسب بچسبانید و اجازه دهید کاملا خشک شود سپس به سراغ چسباندن مروارید بعدی کنید. یا اینکار ممکن است کمی وقت بیشتری نیاز باشد اما کار بسیار تمیز و مرتب پیش می رود و در نهایت سنجاق سر زیبا و تمیزی خواهید داشت.

 

 

سنجاق سر به راحتی و با کمترین زحمت و قیمت ساخته می شود و برای کسانی که بلد نیستند موهای خود را بیارایند راحت ترین راه است تا مدل موهایی شیک و لاکچری داشته باشند. دیگر لازم نیست هزینه های بالا برای آرایش موی خود داشته باشید با کمترین امکانات و با بروز بودن اطلاعات خود درباره ی ترندها همیشه در درخشیدن پیش قدم باشید.

ترند سال 2019 فقط به گیره ی مرواریدی ختم نمی شود. در واقع ترند اصلی استفاده همزمان از سنجاق های متنوع با طرح های مختلف و رنگ بندی است. مدل های دیگر از سنجاق ها که می توانید از آنها نیز استفاده کنید:

 

 

 

منبع: وب سایت ایرانیان بیوتی