ریمو و برداشتن اکستنشن مژههمیشه داشتن مژه هایی بلند و پرپشت نمادی از زیبایی و گیرایی چشمان بوده است. به همان اندازه که انسان ها در چهره و اندام خود تفاوت هایی دارند، تنوع در مژه ها نیز به همین میزان است. و دلیل این میزان از تغیر و تنوع برگرفته از ژن انسان هاست. انسان ها در طول سالهای مختلف ثابت کرده اند که هیچ چیزی مانع اهداف و خواسته های آنان نخواهد بود. از همین رو برای رفع کوتاهی و کم پشتی مژه ها اکسستنشن مژه یک راه حل مناسب است.
در روند کاشت مژه تارهای مژه مصنوعی به وسیله ی چسب نیمه دائم به مژه طبیعی می چسبد. اکستنشن یک کار ظریف و حساس است که باید توسط افراد حرفه ای و متخصص و از موادی مرغوب و باکیفیت استفاده شود. این کار حساس است و نباید کیفیت را فدای هزینه کرد چرا که با عضوی حساس در بدن سر و کار دارد. بنابراین برای اینکار به سراغ سالن های معتبر و تخصصی در این زمینه مراجعه کنید. شما می توانید با مراجعه به سالن های معتبر و تخصصی اکستنشن مژه در تهران و یا استان و شهر محل زندگی خود از خدمات این مراکز با خیالی آسوده استفاده نمایید.

 

Clear eyelash extensions

 

ریمو اکستنشن

طول عمر اکستنشن مژه اگر به خوبی نگه داری و مراقبت شود تا 4 الی 5 هفته به درازا می کشد و تا آن زمان نیازی به ریمو نیست. اما زمان هایی پیش می آید که شما نیاز به ریمو و برداشتن مژه ها دارید. این شرایط از قبل:

-    پشیمانی از انجام اکستنشن خود
-    ناراضی بودن از ظاهر مژه ها
-    کیفیت بد و محصولات نامرغوب
-    بروز حساسیت چشمی مانند سوزش، خارش، قرمزی
-    نیاز به  تمدید و کاشت مجدد
در ابتدا برای ریمو کردن اکستنشن خود تمامی آرایش چشم های خود را پاک کنید تا مرز بین مژه طبیعی و مصنوعی قابل تشخیص باشد.
در ادامه روش هایی برای ریمو در خانه قرار گرفته است.

 

remove eyelashes extension

 

روش های ریمو اکستنشن

1.    بخار و روغن

 در یک کاسه آب جوشیده شده و یا بابونه جوشیده بخور دهید. برای اینکار از یک حوله استفاده کنید و حوله را دور سر خود بیندازید تا از خروج بخار آب جلوگیری شود. بخار آب گرم باعث سست و شل شدن چسب مژه می شود. سپس با پنبه ای آغشته به روغن زیتون حرکتی رو به پایین بر روی مژه ها داشته باشید. اینکار را به آرامی انجام دهید و از محکم کشیدن پنبه  بر روی مژه خودداری کنید. با اینکار مژه های مصنوعی شل شده و از لابه لای مژه ها خارج می شود.

 

2.    محلول پاک کننده چسب مژه

این محلول در تمامی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی قابل دسترسی و تهیه است.پنبه را به این محلول آغشته کنید. سپس آرام از بالا به پایین پنبه را روی مژه هایتان حرکت دهید. اینکار را 10 الی 15 دقیقه انجام دهید تا مژه ها سست شوند. حال به آرامی مژه های مصنوعی را از لابه لای مژه های طبیعی خود جدا کنید. در نهایت چشمان را با شوینده ای مناسب و غیرحساسیت زا (ترجیحا شامپو بچه) بشویید.

 

remove eyeladsh extension methods

 

3.    مراجعه به سالن های حرفه ای

ممکن است شما به هر دلیلی قصد داشته باشید اکستنشن های مژه خود را ریمو کنید. در حالت کلی پیشنهاد می شود تا ریسک نکنید و اینکار را به افراد حرفه ای و متخصص بسپارید. معمولا چسب هایی که برای اکستنشن استفاده می شود به راحتی پاک نمی شوند و نیاز دارند تا به صورت حرفه ای تری عملیات ریمو صورت بگیرد. از آنجایی که مژه ها عضو حساس و ضعیفی هستند؛ بهتر است اینکار را به افراد حرفه ای بسپارید.